Samsung Galaxy S4 “kırılmaz ekran” olacak

0 90


SAMSUNG bir sonraki Galaxy serisi,akıllı telefonları kırılmaz ekranlar ile donatılmış olarak gelecek.2013 Baharında raflarda olması beklenen bu modelinTasarım ve detayları hala korunan bir sır.
Şu anda, birçok telefon ekranları günlük çizilmelere ve çiziklere karşı, Süper dayanıklı Corning Gorilla Glass ile kaplıdır.
Ama teknoloji  çevreleri  Samsung  Galaxy  S serisi bu akıllı telofonların ekranlarını kırmanın imkansız olacağını söylemektedirler.

Samsung,Plastik “substract” malzemeden yapılmış bir hi-tech ekran geliştirdiğini iddia ediyor. Eğer doğruysa, bu kazançlı, milyardolarlık akıllı telefon pazarında,  Samsung ile savaşta olan Apple büyük bir darbe alacaktır. Apple’ın iPhone şu anda pazar lideri, ancak birçok kullanıcı kırılmaya çok kolay ekranları ile apple dan şikayetçi ,bu da lideri zorlayabilir…
Samsung Galaxy S4 üreticisinin bildirdiğine göre  daha büyük ve daha iyi ekran, daha güçlü bir işlemci ve gelişmiş bir 13-megapiksel kamera yer alacak.
Sadece kötü haber, sakar telefon kullanıcılarına, kırılmaz Samsung’u  ellerine almak için Nisan 2013’e kadar beklemek zorunda olacaklar…

 

 

 

 

 

[divide style=”3″]

mobilephones,mobiltelefon,samsung,samsung galaxy s,smartphone,akıllı telefonlar,kırılmaz ekran,screen,telefon dünyası

Cevap bırakın